Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Výroba hliníkových oken

Plánujete výměnu oken a rádi byste si tuto službu nechali provést od skutečných odborníků? Tento požadavek Vám může splnit firma Plastikov, která se zabývá instalací i výrobou hliníkových a plastických oken. Výroba hliníkových okenfirmy Plastikov se vyznačují neomezenou životností, stálostí i pevností. Při výrobě oken společnost Plastikov používá pouze ty nejosvědčenější metody a technologie. Hliníková okna jsou oblíbená také díky svému pestrému využití. Umístit je totiž můžete jak do vstupních portálů, tak do zimních zahrad.

Použít je však můžete také jako klasická okna. Formáty oken si buď můžete sami vybrat na této webové adrese: výroba hliníkových oken, nebo se na firmu Plastikov obrátit s Vašimi konkrétními představami a nechat si vyrobit okna na míru. V nabídkovém katalogu této firmy najdete hliníková okna s barevnými dekory Decoral, RAL a Elox. Hliníková okna s barevným dekorem Decoral umožňuje vytvořit povrch s dřevěným nebo mramorovým nádechem. Záleží tedy pouze na vás, zda si budete přát hliníková okna s námětem zlatého dubu, buku, ořechu, višně nebo například mahagonu. Možné jsou však také jiné nápodoby dřeva. Velmi elegantně vypadá také například třešeň či jedle.

Od společnosti Plastikov si můžete také nechat udělat MB – 45 okna bez tepelné izolace, MB – 70HI s vysokou izolací nebo MB – 86 se super izolací. Ideálním řešením pro předěl mezi obytnou částí a venkovním prostředím jsou zdvižné posuvné dveře MB – 77HS. Společnost Plastikov se zabývá také s výrobou plastových oken na velmi kvalitní úrovni. Neváhejte proto a nechejte si ještě před letní dovolenou instalovat okna svých snů.

19. 05. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...