Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Vstupní venkovní schody

Vstup do jakéhokoli objektu musí být dobře řešen, jinak dochází logicky k tomu, že se lidé dovnitř dostávají jen velmi složitě a činí jim to velké problémy. Všechno přitom mohou vyřešit obyčejné venkovní třeba kovové schody. Jejich koupě a instalace je tím nejmenším, co může člověk realizovat. Ideální je koupě takovýchto schodů vcelku a pak jen usazení na konkrétní místo. Prakticky jakékoli schody mohou být umístěny před vstupními dveřmi a zpříjemňovat lidem vstup do určitého interiéru.

Podíváme-li se na tyto schody podrobněji, můžeme hovořit o mnohých typech. V první řadě se prosazují betonové schody, které tvoří pevný celek, po němž mohou chodit lidé v podstatě bez omezení. Betonové schody jasně slibují, že po nich může přejít i hmotnostně disponovaný člověk a nijak jim neublíží. U betonových schodů je možné volit celou řadu povrchu. Většinou se tak děje s ohledem na celkové okolí schodiště, jež může vypadat barevně i designově různě. Když potřebujeme uspořit finanční prostředky, pak jednoznačně volíme pouze nátěr betonu, který zajistí jeho celistvost. Beton se zbytečně nedrolí a jeho jakost je stále konstantní.

Když se rozhodnete do schodů trochu investovat, pak se jako nejideálnější řešení jeví především klasické kachličky. Právě kachle mohou dát vstupním schodům skvělou a vkusnou patinu. I větší schodiště, které je vydlážděno, může vypadat perfektně a do jistého vnitřního uspořádání domu se musí jednoznačně skvěle hodit. U vstupních dveří ale stačí jen jeden jediný schodek. U některých dveří může být i kovový. Prohlédnout celou řadu schodů a schodišť si mohou zájemci na www.swn-schody.cz. Možností výběru je celá řada a není žádný velký problém vybrat si přesně podle svých vlastních představ. Schůdky pod vchodem mohou být hezké a korespondující se celkovým exteriérem domu.

19. 02. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Krásné schody: Musím uznat, že... 1 Lenka 08. 08. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...