Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Úklid bytových domů v Praze

Nemáte dostatek času pro úklid společných bytových prostor a rozhodli jste se společně s ostatními nájemníky nebo majiteli domu, že si jednou týdně objednáte úklidovou firmu? Společnost Service Crew je skutečným profesionálem v poskytování úklidových služeb pro obytné, komerční a průmyslové objekty. Tato firma za sebou po odvedení její práce nechává profesionálně uklizené prostranství. Spolupráce s úklidem bytových domů Praha je vždy založeno na Vašem přání. Úklid domu provádí speciálně proškolený pracovník, který má neustále na paměti Vaše konkrétní požadavky a specifika celého vašeho domu.

Úklid jednou týdně zahrnuje zametání a vytření společných prostor, otření prachu z madel zábradlí a parapetů, zametení okolí popelic a přístupových cest k popelnicím. Nachází-li se ve vašem domě také výtah, pak tato služba obsahuje také zametení a vytření výtahové kabiny a umytí ovládacích panelů výtahu. Se společností Service Crew se můžete domluvit také na tom, že vám dvakrát ročně umyje okna a vstupní dveře do společných prostor. Žádný problém pro nás není ani mytí osvětlovacích zařízení, zábradlí, zvonků, vypínačů a poštovních schránek. Zaujala Vás nabídka společnosti Service Crew?

Pak na této webové adrese www.servicecrew.cz najdete kontaktní údaje, které Vám prozradí, kde si u nás objednat konkrétní služby. Navíc se vám společnost Service Crew ráda postará o zametení chodníku patřícího k objektu, výměnu žárovek ve společných prostorách, mytí garáží. V podzimní období se jistě vyplatí mít obstaráno také hrabání listí.

29. 06. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...