Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Hledáte kvalitní tepelná čerpadla do svého domu? Záleží vám na kvalitě, spolehlivosti, dobrém jméně a šetrnosti k přírodě? Tak to vše zahrnují tepelná čerpadla Stiebel Eltron. Tato firma operuje na trhu s čerpadly už od roku 1924 a jak patenty, které za ty roky získala, tak hlavně nespočet spokojených zákazníků jen vypovídá o dobrém jméně této firmy. Tepelná čerpadla jsou investice, která je ke kvalitnímu bydlení nezbytná a i vy můžete investovat do kvality a spolehlivosti, která vám vydrží spousty let. Tuto kvalitu nabízejí tepelná čerpadla firmy Stiebel Eltron, která můžete najít například na webu http://www.tepelna-cerpadla.cz/.

Firma Steibel Eltron nabízí různá tepelná čerpadla. Záleží ji, aby byla co nejšetrnější jak k životnímu prostředí, tak i k vaší kapse. V nabídce jsou tepelná čerpadla vzduch voda, či země voda. Oboji jsou kvalitní čerpadla s vysokou účinností a nízkou hlasitostí. Díky velké škále těchto výrobků si může vybrat úplně každý. Na oficiálních stránkách poté najdete, které čerpadlo se hodí přímo pro váš druh stavby.

Nemusíte se bát, že by vaše čerpadlo vydávalo přílišný hluk, ani se starat, kde získává čerpadlo svou energii. Díky nejmodernějším systémům vaše čerpadlo získává energii z obnovitelného zdroje. Například tepelné čerpadlo vzduch voda energii využívá ze vzduchu a používá ji k topení, ohřevu vody a dalším věcem. Jedná se tedy o velmi šetrný způsob zacházení s energiemi. Teplené čerpadlo země voda si naopak bere energii ze země a tu následně používá k tomu samému jako čerpadlo vzduch voda. Co více, zajímavý design čerpadel je navrhnut tak, aby ladil i s vaší domácností. Kvalitní čerpadla, která jsou spolehlivá a šetří energii? To jsou čerpadla Stiebel Eltron.

12. 08. 2012

Související články

Tepelná čerpadla ? vhodný typ vytápěnní pro rodinný dům?


K čemu vytápět dům externími zdroji, plynem, dřevem nebo uhlím? Proč platit za teplo, když můžete vytápět energií, kterou získáte z vlastního pozemku? Jak fungují tepelná čerpadla a jaký typ zvolit?
14. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Re: Zkušenosti: Čerpadla si loni... 0 Lada 04. 01. 2013
Zkušenosti: Máte s... 0 Daniel 12. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...