Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Taneční podložky jako součást interiéru

Lidé všeobecně touží po bydlení, ve kterém se budou cítit dobře a pohodlně a které bude splňovat požadavky na okolní služby. Vybírají z luxusnějších i méně finančně náročných bytů či domů v různých lokalitách a dle jejich finanční situace si pořizují ten nejideálnější. Stejně tak si zařizují i interiér. Na trhu se nachází nepřeberné množství bytových doplňků a příslušenství, proto se vždy vyplatí požádat o pomoc některého z bytových designérů.

Jakmile je byt či dům vybaven podlahami a nábytkem, lidé se pouští do nákupu drobných doplňků jako jsou květiny, obrazy, svíčky, sošky, vázy a podobně, které interiéru dodají teplo domova a zútulní ho. Chcete-li udělat dětem radost a přejete-li si, aby byli v době herních konzolí a počítačů stále aktivní, pořiďte jim do dětského pokoje Extreme Dance Pad.

Extreme Dance Pad je taneční podložka vybavena šipkami, které se střídavě sešlapují dle předlohy na monitoru počítače nebo televize. Po instalaci programu, který obsahuje písně různých žánrů a obtížností, můžou děti nebo dokonce i vy začít hrát. Principem je sešlapování šipek na podložce v momentě, kdy se statické šipky protnou na monitoru s pohyblivými. Pohyblivé šipky v postatě ukazují taneční kroky.

Taneční podložky se prodávají ve dvou typech – hardpad a softpad. Taneční podložka softpad je základním a poměrně levným typem podložky bez výplně a výztuží pod šipkami. Je určena spíše dětem a mnohdy má i dětský design. Taneční podložka hardpad je odpružená a její pevná výplň umožňuje rychlé pohyby a změny směru tančícího. Má protiskluzový povrch je lehká a dobře skladná. Můžete ji tedy skladovat v jakékoli skříňce či poličce a vždy ji vytáhnout při vhodné příležitosti. V dětském pokoji může být součástí koberce stále k dispozici.

17. 08. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Taneční podložky: Taneční podložky... 1 Zoe 14. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...