Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Stavební pouzdra

Moderní byt či dům se pozná na první pohled. Je vybaven nejnovějšími doplňky do domácnosti a technické provedení interiéru odpovídá inovacím a trendům moderního bydlení, ať už se to týká provedení kuchyní či vybavení dalších obytných místností. Posuvné dveře do pouzdra se právem řadí mezi elegantnější řešení uzavírání místností. Kromě klasických otočných dveřních křídel je vhodné je použít v místech, kde je třeba ušetřit prostor. Designově překonávají klasické systémy posuvných dveří na stěnu i starší typy harmonikového typu.

Vybrat si můžete stavební pouzdra vyrobená předními českými nebo italskými výrobci. Česká stavební pouzdra Jap i italská Eclisse jsou určena pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. Náročnější zákazníci jistě ocení i systémy dvojité kapsy, která ukryje dvě souběžná posuvná dveřní křídla, nebo zákrytový systém, který schová dvoje posuvné dveře proti sobě. Vybrané typy pouzder jsou kompatibilní s celoskleněnými dveřmi. Atypické rozměry posuvných systémů pro stavební pouzdra lze objednat na zakázku.

Stavební pouzdro je efektivním prvkem každé domácnosti, zvyšuje její komfort a šetří prostor. Pojezdový mechanismus je navíc tichý, posouvání dveří vás tedy nebude vyrušovat. Instalace stavebního pouzdra je jednoduchá a kterýkoli domácí kutil ho bude namontovat. Při montáži lze využít služeb profesionálního týmu výrobce, který dodá všechny podstatné technické informace. Stavební pouzdra mají dlouhou životnost, investice do jejich nákupu se tedy zajisté vyplatí. Pokud je objednáte přes některý internetový obchod, jejich dodávka bude zdarma. Ušetřený čas potom můžete věnovat jiným aktivitám.

15. 08. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Pouzdra: Nikdy jsem nad těmito... 0 Katka K. 15. 01. 2013
dobrý tip: chystám se... 1 Jana Tr. 21. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...