Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Správa nemovitostí

Luxusní bydlení a bydlení snů si zajisté zaslouží profesionální správu nemovitostí zajištující komplexní, popřípadě dílčí služby. Na trhu se pohybuje spousta agentur a společností, které tyto služby spolehlivě zajistí a převezmou starosti o nemovitost za vás. Účast vlastníků bytových jednotek je navíc minimální, veškerý servis je tedy přenechám pouze profesionální agentuře.

Zajištěná správa nemovitostí zahrnuje služby z ekonomické oblasti, jako například vedení účetnictví, účetní poradenství, sestavení účetních uzávěrek či vyhotovení a evidence předpisů a kontrola záloh na služby. Technická správa a údržba nemovitostí je oblast, na kterou si lidé nejvíce stěžují, nefungují-li služby, za které si platí, dle jejich požadavků. Pro nájemníky je podstatné, aby společné prostory byly pečlivě uklizeny a zahrádka a dvůr pravidelně udržovány.
Online služby umožňují vlastníkům bytových jednotek získat přehled o hospodaření nemovitosti a společenství vlastníků tak ve své podstatě získává informace o přijatých zálohách či neplatičích nonstop. Online helpdesk navíc vždy řeší veškeré obtíže a požadavky klientů, jakmile je kontaktován.

Správa nemovitostí Praha je zajišťována renomovanými společnostmi, které se specializují na profesionální dodávku služeb z této oblasti. Zajišťují správu nemovitostí v Praze, ale i v dalších městech ČR, a nabízí i online přistup k informacím. Spolupracují s nejlepšími poskytovateli služeb na trhu a vždy postupují v souladu s příslušnými zákony a předpisy. Proto je pro správu nemovitostí vždy třeba vybrat osvědčenou společnost s dobrými referencemi.

29. 08. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
správa nemovitostí: Ano, mám přesně... 0 Lukáš 28. 03. 2013
Správa nemovitosti: V našem domě... 0 Alexandr A. 19. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...