Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Nízkoenergetické a pasivní domy

Plánujete začít stavět váš dům snů? Víte již, jak by měl vypadat? Asi tím nejdůležitějším faktorem není, zda bude mít váš nový dům pět nebo sedm pokojů, ale to, zda bude nízkoenergetický či nikoli. Všichni si dnes uvědomujeme, že ceny energií jsou vysoké a snižovat se nebudou. Spíše ještě více porostou. Abyste tedy mohli šetřit své finance, měli byste dát přednost nízkoenergetickým domům, které vám přinesou výraznou úsporu energií. Pasivní domy také šetří energie, ale jejich technologie jsou finančně velmi náročné. Proto se o těchto otázkách vyplatí přemýšlet dříve, než si vyberete typ domu. Nízkoenergetické domy vám zaručí výraznou úsporu financí, a proto patří k nejoblíbenějším typům novostaveb v České republice vůbec.
Nejoblíbenějším typem nízkoenergetického domu jsou dřevostavby. Velkou výhodou je také rychlost stavby dřevostaveb, která se pohybuje v řádu týdnů. Velmi rychle tak můžete bydlet v novém a krásném domě. Jestliže si chcete prohlédnout jednotlivé typy dřevostaveb, můžete do internetového vyhledávače zadat například slova dřevostavby Praha. Dřevostavby jsou velmi variabilní a stavební firma může i typový dům upravit dle vašich přání a požadavků. Problémem tak není upravit půdorys či rozměry jednotlivých místností. Další výhodou dřevostaveb je jejich příznivá cena. Dřevostavba je moderním řešením bydlení, které splňuje veškeré standardy.
Chcete si nechat postavit nízkoenergetickou dřevostavbu? Obraťte se na stavební společnost Stavex, která pro vás postaví dřevostavbu na klíč. Tato společnost má dlouholetou historii – funguje již od roku 1992. Domy staví po celé České republice. Typové rodinné domy si můžete prohlédnout na webové adrese http://www.stavex.cz/. Zde naleznete také přehledný ceník a reference. V případě jakýchkoli dotazů neváhejte a kontaktujete jednatele společnosti. Rádi vám zodpoví všechny vaše dotazy. Vyberte si svůj dům snů a bydlete v novém již během několika měsíců.

06. 06. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...