Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Montované dřevostavby na klíč

Rádi byste si splnili svůj dávný sen o spokojeném bydlení v rodinném domě se zahradou? Nyní díky společnosti Stavex získáte jedinečnou možnost tento Váš sen realizovat. V rodinném domě si najde každý kousek svého soukromí i prostoru pro jeho záliby. Především děti uvítají možnost mít každý svůj pokoj. Na zahradě bude moci konečně zahájit výsadbu květin i ovocných keřů a stromů. Mnoho rodin bydlících v rodinných domcích umisťuje na zahrádku také plavecký bazén.

V nabídce společnosti Stavex si můžete vybrat dům svých snů z některých montovaných dřevostaveb. Tyto typy domů se vyznačují příznivými cenami, ale také nízkou spotřebou energií. Jejich stavba přitom probíhá v rámci několika týdnů, nemusíte tedy na svůj vytoužený dům čekat několik let, jak je tomu v případě zděných rodinných domků. Dřevostavby od společnosti Stavex splní i ta nejnáročnější očekávání zákazníků. Jejich stavby okouzlí každého svým stylovým a moderním vzhledem. Na této webové adrese www.stavex.cz najdete konkrétní nabídku domů, přičemž se nemusíte obávat přijít s vlastním návrhem.

Ačkoliv jsou dřevostavby sestavovány ze dřeva, nemusíte se obávat toho, že by byly náchylnější k požárům, neboť jejich konstrukce jsou ve většině případů požárně odolné. Nezbytným základem každé dřevostavby je její nosná dřevěná konstrukce. Tu společnost Stavex vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin, kterým je KVH řezivo. KVH řezivo představuje stavební řezané dřevo z jehličnanů. Společnost Stavex používá na stavbu celé konstrukce domů výše jmenované řezivo, které zajišťuje dlouhodobou životnost celého domu. Dřevostavby na klíč od společnosti Stavex mohou učinit právě Vás a Vaše blízké šťastnými, využijte proto této nabídky a nechejte si postavit některý z těchto domů. 

25. 02. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...