Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Matrace na míru

Rádi byste si dopřáli klidný a ničím nerušený spánek? S novými matracemi z elektronické prodejny http://www.matracezahubicku.cz/ jej můžete mít. V této prodejně si můžete pořídit matrace, které nebudou sloužit pouze ke spánku, ale také k odpočinku. Dnešní pestrá nabídka matrací nabízí několik druhů těchto podložek na postel. Záleží na každém zákazníkovi zvlášť, zda si zvolí matraci z PUR pěny, matraci z líné pěny či sendvičovou matraci. Velmi oblíbené jsou také matrace z HR pěny, latexové matrace či pružinové matrace. 

V prodejně Matrace za hubičku si můžete matrace pořídit nejen podle materiálu, ale také podle typu matrace. V nabídce naleznete rovněž matrace vhodné pro děti. Nemůžete si z poskytnuté nabídky matrací vybrat tu pravou? Nevadí, neboť si můžete nechat vyhotovit matraci na míru podle svých vlastních požadavků. V prodejně Matrace za hubičku Vám rádi vyhotoví, takovou matraci, která splní Vaše veškerá přání, co se týče rozměru, potahu i materiálu. Dodání objednaných matrací můžete očekávat do čtrnácti dnů. Standardní rozměry dodávaných matrací jsou 195x80, 195x90, 200x90, 200x140, 200x160, 200x180 cm. Rozhodnete-li se pro objednání matrace na míru, stačí vyplnit formulář prostřednictvím, kterého budete informováni mimo jiné i o ceně Vaší vytoužené matrace.

Objednáte-li si matraci v rámci České republiky, budete mít dopravu matrací zdarma. Rovněž večerní dodání je zdarma.  Při výběru matrací by měl každý z nás myslet nejen na nízkou cenu, ale také na pohodlí našich zad při spánku. V nabídce prodejny www.matracezahubicku.cz najdete rovněž matrace Purtex.

22. 08. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...