Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Kuchyň snů

Rozhodli jste se, že si ještě letos zrekonstruujete své bydlení, tak aby konečně splňovalo bydlení Vašich představ a snů? Koupelna s kuchyní patří mnohdy mezi prostory, na jejichž rekonstrukci člověk dlouho šetří. Dostane-li se na ně však řada, není potřeba při rekonstrukci těchto místností šetřit korunou, neboť se jedná o prostory, kde především ženy tráví často svůj volný čas.

Stejně jako si přejeme, aby jídlo, které chystáme pro naše strávníky, chutnalo, chceme mít také takovou kuchyň, abychom se v ní cítili dobře a aby odpovídala našim pracovním požadavkům. Každá správná hospodyňka si přeje mít takovou kuchyň, aby měla vždy vše po ruce a přitom jí nikdy nic nechybělo. Takovou stejnou důkladnost jakou věnujeme výběru kuchyňských spotřebičů jako je například myčka, nádobí, nože a nejrůznější druhy hrnců bychom měli věnovat také výběru obkladů do kuchyně.

Ty by měly pokud možno ladit barevně s podlahou naší kuchyně a v neposlední řadě se samotnou kuchyňskou linkou. Mnoho domácností se ve chvíli, kdy se rozhodne podniknout ve své kuchyni rekonstrukci, rozhodne poradit se s odborníky na kuchyně. Velké oblibě se těší v současné době především kuchyňské linky situované do písmene U a L. Máme-li v kuchyni malý prostor, necháme si pravděpodobně vyhotovit kuchyňskou linku do písmene I.

Přemýšlíte-li jaké kachličky zvolit jako obklady na podlahu či jako dekoraci na zdi, inspirujte se nabídkou Keramika Soukup. Velkou výhodu najdete u kachliček zejména ve chvíli, kdy se Vám podaří například na podlahu rozlít mléko či Vám vystříkne olej na obložení stěn.

10. 08. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...