Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Kontinentální postele Praha

Probouzíte se každé ráno s bolestí zad? V tom případě byste měli zvážit koupi nové postele, neboť právě bolesti zad i krční páteře jsou často důvodem spánku na špatné posteli. Zdravotně nezávadné postele, které jsou nejen kvalitní, ale také estetické můžete pořídit u společnosti Velda. Jedním z typů postelí, kterými společnost Velda disponuje, jsou kontinentální postele Praha, s nimiž se můžete setkat také v nejlepších hotelech světa.

Kontinentální postele spojují mnoho vrstev ložní plochy. Tyto plochy kontinentálních postelí umožňují spát na vyšším podkladě, než je obvyklé u klasických postelí. Vyšší podklad umožňuje spát nejen výše, ale také zajišťuje lidem při spánku stabilitu. Spánek tak není narušen jinými vnějšími vlivy a Vy se ráno probouzíte nepolámaní a svěží. Všeobecně pak při výběru matrace platí, že byste si měli Vámi vybranou matraci na místě vyzkoušet.

Tímto pravidlem se řídí také internetová prodejna Velda, která Vás na svých webových stránkách postele-velda.cz zve k návštěvě své prodejny v Praze Podolí. Prvotřídní spánek Vám zajistí také postele boxspring.

S postelemi boxspring si budete připadat jako byste spali na vzduchovém polštáři. Přitom se v případě postelí boxspring nejen pouze o přirovnání, nýbrž o skutečnou realitu. Systém taštičkových matrací je vybaven ocelovými pružinkami. Každá ocelová pružinka je vložena do samotné látkové „taštičky“.  V jedné matraci Velda je umístěno až tři tisíce ocelových pružinek, které umožňují, aby se matrace mohla přizpůsobit lidskému tělu. 

26. 09. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...