Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Klimatizace Praha

Klimatizace je jedinečným zařízením, které slouží pro úpravu vzduchu v celých budovách, jednotlivých místnostech i v dopravních prostředích. Velmi oblíbené jsou klimatizace také v kancelářských prostorách. Přijdou vhod zejména v letních horkých dnech, kdy je venku téměř nedýchatelně. Společnost KSK je skutečným odborníkem na výrobu a prodej klimatizace, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Klimatizace funguje na velmi jednoduchém principu. Vzduch se nasaje a upraví podle nastavených parametrů. Poté je dopravován do příslušných míst.

Klimatizace vzduch nejen ochlazuje, ale také ohřívá, navíc jej účinně filtruje a vlhčí. Další výhodou klimatizace je to, že dovede udržet stálou teplotu bez ohledu na to, jaké panují venkovní podmínky. Přičemž je důležité myslet na to, že rozdíl mezi teplotou venku a vevnitř by měl být nanejvýš osm stupňů. Panuje-li venku 36 stupňů, vevnitř by mělo být optimálně 30 stupňů.

Chcete-li si udržet klimatizaci stále funkční, neměli byste rozhodně zapomenout na pravidelnou údržbu. Na této webové adrese: www.kskpraha.cz najdete spoustu cenných informací k obsluze i péči o klimatizace. Společnost KSK poskytuje každému zákazníkovi veškerou dodávku, montáž, záruční i požární servis všech druhů.  U klimatizací Praha od KSK se nemusíte obávat hlučnosti. K parným letním dnům bez pochyb patří také kvalitní větrání. Vzduchotechnika Praha Vám umožní příjemný pobyt v uzavřených prostorech. U vzduchotechniky si můžete objednat také doplňkové funkce, jako jsou vzduchotechnické jednotky s chlazením, s rekuperací nebo s teplovodním elektronickým ohřevem.  

11. 11. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Nechci se v létě potit: Dobré dopoledne,... 0 Pavel D. 27. 03. 2014
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...