Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Jak na lakování starých povrchů

Ať už se nám to líbí nebo ne, přijde čas, kdy veškeré laky vyblednou, sloupou se, zašednou anebo cokoliv, co zkrátka ke stárnutí všeobecně asi už patří. To bychom ale nebyli ve 21. století, aby někdo nepřišel s nějakým zlepšovacím nápadem. Jinak se totiž práškové barvy asi ani označit nedají. Díky nim totiž nalakujete každý povrch, který jen budete chtít, a to takovým způsobem, že to nebude trvat dlouho; ovšem výdrž barvy na povrchu potom bude zatraceně dlouho! Jednou z dalších výhod práškového lakování je jednoznačně možnost si vybrat z tak široké škály nejrůznějších barev a odstínů. A potom, když už je barva nanesena, vypadá to velmi profesionálně. A také se to tak bude chovat.
Staré povrchy zkrátka ještě nemusíte odsuzovat k zániku, pokud víte, jak je oživit a zlepšit. S touto nejnojvější technologií práškového lakování máte o vše postaráno. Přestože jsou práškové barvy původně co do konzistence suchý a sypký prášek, pomocí speciální technologie se zkrátka z toho vytvoří nejlepší možný lak. Nejdřív se prášek nanese elektrostaticky na vámi vybraný povrch, přičemž poté následuje hra s teplotami. Nejprve se směs zahřeje, aby se rozpustil a vytvořil jednoduchou jednolitou vrstvu, a poté následuje prudké ochlazení, které nás konec konců dovede k požadovanému výsledku. Proces zpracování je ale pouze jeden z komponentů práškových barev, které zajišťují, aby práškové lakování bylo tak úspěšné. Je to dále složení, které zajišťuje tu dlouhotrvajícnost a sytost barvy. Pryskyřice a tvrdidla dodávají výsledné barvě mechanické, chemické a ochranné vlastnosti, plniva jsou zase proti korozi. Ani bez pigmentů a aditiv by to nebylo ono, a tak přesně tyto čtyři látky utvářejí perfektní strukturu práškových barev, tedy práškového lakování.
Neváhejte si zjistit více informací o tomto fenoménu co nejdříve. Na území České republiky existuje hned několik firem, které disponují požadovaným vybavením. Nemusíte mít tedy strach, že byste byli nadšeni pro práškové lakování zbytečně! Čím dříve si objednáte firmu, tím dříve bude vámi vybraný povrch vypadat zase k světu.

28. 11. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...