Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Interiérové dveře

Rozhodli jste se věnovat konec letošního roku rekonstrukci Vašeho domova? Rádi byste vyměnili při vchodu z chodby do obývacího pokoje interiérové dveře? Pak se podívejte na aktuální nabídku společnosti Solodoor, která je skutečným odborníkem na výrobu a prodej dveří a zárubní.  V katalogu zboží najdete dveře vnitřní vchodové, interiérové i speciální. Dveře většinou použijeme všude tam, kde chceme oddělit jednu místnost od druhé. Dveřmi můžeme také skvěle zamezit hluku, prašnosti a zanechat v místnostech dostatečné teplo. Také u dveří se rozlišuje několik typů.

Lze je pomyslně rozdělit také podle způsobu zavírání, počtu křídel a prosklení.  Interiérové dveře se hodí skvěle do vnitřních prostor, kde nepřevyšuje vlhkost šedesáti procent. Bydlíte-li v panelovém domě a rádi byste vyměnili bytové vchodové dveře, pak právě interiérové dveře od společnosti Solodoor jsou tou správnou volbou. Na http://www.solodoor.cz/ najdete jak interiérové dveře ze světlého, tak z tmavého dřeva. U každého typu dveří najdete nejen fotografie, ale také podrobný popis, v němž si můžete přečíst mimo jiné, jaké lišty byly použity pro výrobu daného typu dveří.  Některé dveře lze vyrobit i z jiného dřeva, než jaké je vyfotografováno na obrázku.

Zvolit si můžete také konkrétní design a parametry rozměrů, provedení i orientace. Jako bonus si můžete objednat také kukátko, pant či zámek. Součástí každých dveří je také zárubeň, kterou si můžete nechat dodat za příplatek také v protipožární úpravě. K obložkové zárubni si můžete nechat dovést s oblou obložkou a oblým ostěním. S interiérovými dveřmi od Solodoor dodáte Vašemu domovu opravdové kouzlo. 

25. 10. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...