Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Interiérová dlažba od Keramiky Soukup

Plánujete po novém roce podrobit Vaši domácnost rekonstrukci a rádi byste si nechali položit také novou interiérovu dlažbu? Inspiraci můžete najít u společnosti Keramika Soukup, která se zabývá nejen její výrobou, ale také jejím prodejem. Veškerý její sortiment zboží naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz.

Keramika Soukup stejně jako některé jiné renomované společnosti zaznamenala u svých zákazníků zvýšený zájem o pořizování přírodních materiálů. Interiérová dlažba od Keramiky Soukup Vás přímo nadchne svým vzhledem i praktičností. K velmi oblíbeným přírodním materiálům pak v poslední době patří zejména kámen, mramor a dřevo. Všechny tyto přírodní materiály obsahují vysokou schopnost odolnosti vůči poškrábání a celkovému poničení. Velmi oblíbeným způsobem pokládky těchto přírodních materiálů je technologie, která se nazývá glazování. Pro tuto moderní technologii je typické glazování pomocí digitálního tisku. Tato metoda je velmi podobná principu tisku fotografií pořízených digitálním fotoaparátem. Tyto technologie umožňují pořídit stejné kopie jako je tomu u fotografií. Z tohoto důvodu je možné vyhotovit kopie kamene, mramoru, travertinu, dřeva i dalších motivů.

Keramika Soukup doporučuje k pořízení zejména interiérovou podlahu Agora, která je kopií kamene. Pro tento typ podlahy je charakteristická různorodá kresba v nejrůznějších barvách. Přitom žádný z motivů u této podlahy nenajdete dvakrát. Díky svými mrazuvzdorným vlastnostem je vhodná také pro pokládku do exteriéru. Keramika Soukup však nedisponuje pouze bohatou nabídku interiérových dlažeb, ale také obkladů do koupelny, s nimiž se Vám podaří vykouzlit koupelnu Vašich snů.

29. 12. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...