Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Fototapety na zeď

Rozhodl se Váš oblíbený pokoj pomocí tapet? Velmi oblíbeným typem tapet se v poslední době stávají tak zvané fototapety, které se hodí, jak do dětských pokojů, tak do kuchyní. Umístit je však můžete také například do domácí pracovny. Fototapety na zeď jsou populární zejména proto, že umí zvýraznit každou místnost domácností. 

Mezi velmi oblíbené motivy fototapet na zeď patří příroda, neboť zejména tyto motivy umí zahřát na duši a vytvořit tak místnost, ve které lidé velmi rádi pobývají. Objednat si můžete fototapety nejrůznějších velikostí a formátů. Záleží tedy pouze na Vás, zda se rozhodnete pro vertikální, nebo horizontální tapety. Fototapety je možné zakoupit také v XL nebo XXL velikosti. Zákazníci si velmi rádi pořizují také fototapety ve velikostech maxi posterů.

Nabídku fototapet si můžete sami prohlédnout na této webové adrese www.tapety-sarka.cz/Fototapety-na-zed/. Patří-li mezi Vaše oblíbené koníčky cestování, pak určitě neopovrhnete vertikální tapetou, A. G. Design s vyobrazením Eiffelovy věže. Vertikální tapety jsou vyrobeny ze speciálního papíru. Lepidlo na připevnění tapety je součástí balení. Vertikální tapety se vyznačují stálobarevností i snadným lepením. Navíc jsou velmi lehce omyvatelné vlhkým hadříkem.

Bydlení snů si můžete ztvárnit také pomocí květinových fototapet. Do dětského pokoje skvěle padnou vertikální fototapety s kódem číslo 0038. Vaše děti budou z těchto barevných tapet doplněných o oblíbené dětské postavičky přímo nadchnuty a Vy budete mít konečně pocit, že jste jim vybavil jejich pokoj skutečně moderně. 

25. 09. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...