Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Bazénová chemie od Albixon

Pořídili jste si na Vaši zahradu vlastní bazén a rádi byste mu dopřáli prvotřídní péči? Té můžete docílit pomocí bazénové chemie od společnosti Albixon. V katalogu bazénové chemie společnosti Albixon naleznete multifunkční chlorové tablety, pH plus a minus granuláty, zazimovací roztoky i aroma do vody. Chlorové multifunkční tablety BST slouží jako prevence proti řasám. Použít je můžete také ke stabilizaci proti rychlému uvolňování chlóru a to zejména v období, kdy počasí přeje intenzivnímu působení slunečních paprsků a vysokým teplotám.

Multifunkční chlorové tablety se velmi pomalu rozpouští. Jedno balení obsahuje jeden kilogram pevných tablet s více než osmdesáti procenty aktivního chlóru. Jedno balení lze zakoupit za velmi výhodnou cenu 278 Kč. Také Maxi chlor zabraňuje tvorbě řas. Dále pomáhá také likvidovat bakterie. Společnost Albixon nabízí také k úpravě bazénové vody tablety bez chlóru. Albixon doporučuje zejména kyslíkové tablety Aqua Blanc O2. Tyto tablety využívají zejména oxidačních účinků kyslíku. Podobně jako chlorové tablety zabraňuje vzniku řas a slouží jako vysoce kvalitní dezinfekce.Více informací si o těchto tabletách můžete přečíst na této webové adrese www.bazeny.cz/bazenova-chemie/.

Nezbytnou součástí při úpravě bazénu a bazénové vody je bazénové příslušenství. U společnosti Albixon v tomto sortimentu zboží naleznete čerpadla, alarmy, bazénovou pískovou filtraci, skimmery a trysky, světla do bazénů i ostatní příslušenství k bazénům. Jen stěží si lze představit bezpečný vstup a výstup do bazénu bez nerezových bazénových schůdků. Nečistot se zbavíte také při použití bazénových vysavačů. Také ty nesmí chybět v nabídce společnosti Albixon.

20. 08. 2014

Diskuze k článku

zastresení (Zdenek) 22. 11. 2016 Odpověď
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (Jarek) 17. 11. 2016 Odpověď
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický tvar nebo na míru delané?
zastreseni (Zdenek) 08. 11. 2016 Odpověď
My zastresení nad bazenem od nich máme a to jejich plexi je odolný a vypadá pekne, doporucila bych
zastřešení (Pavel K.) 12. 01. 2016 Odpověď
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na pevnost použitého materiálu. Asi jsem se právě rozhodl je pro zasstřešení kontaktovat a poptat se na vše.
skytrium (MICHAL) 11. 01. 2016 Odpověď
noo zastřešení bazénu uplně ne, ale máme od nich skytrium přesný model MIA. Materiál je pevný a provedli pěknou práci, jsme s ním spokojení. Takže myslím, že zastřešení bude stejně dobré.
zastřešení (Pavel K.) 08. 01. 2016 Odpověď
Dobře odpoledne. Mohl by mi někdo doporučit k bazénu zastřešení?Koukali jsme se, že Albixon to dělá k bazénum též. Nemá ho tu někdo doma?

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...