Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Elegantní dveře do pouzdra

Součástí útulného bydlení je kromě kvalitních spotřebičů a elegantního nábytku i praktické a vysoce funkční vybavení prostorů užitnými a zařizovacími předměty, mezi které patří i posuvné dveře do pouzdra. Tento typ dveří šetří prostor, jelikož se dveřní křídlo zasouvá do stavebního pouzdra. Navíc působí velice elegantně a příjemně doplňuje celkový interiér bytu či domu.

Stavební pouzdra jsou vyrobena pro posuvné a zasouvací dveře. Tato propracovaná konstrukce se dá nainstalovat do zděné nebo sádrokartonové příčky. Mnozí prodejci nabízejí svým zákazníkům kompletní servis s montáží. Zkušení technici zaměří stavbu, připraví stavební otvor pro pouzdro a celou konstrukci odborně nainstalují. Pokud patříte mezi šikovné domácí kutily, montáž zvládnete jednoduše i sami.

Široký sortiment stavebních pouzder Eclisse můžete obdivovat v nově otevřeném show roomu v Praze v Parku Anděl. Zde si můžete všechna stavební pouzdra prohlédnout a objednat ta, která splňují vaše nároky. Zkušení prodejci vám poskytnout základní informace o jednotlivých výrobcích a pomůžou vám s výběrem. Pouzdra lze objednat i přes internet, kde jsou ceny nižší. Doprava výrobků je zdarma nebo si je můžete osobně vyzvednout z centrálního skladu. Většina zboží je držena na skladě a atypické výrobky jsou vyrobeny a doručeny přibližně do 10 dnů.

Do stavebního pouzdra můžete použít posuvné dveře od všech výrobců a řemeslníků. Dveřní pouzdra italského výrobce Eclisse zaujímají přední místo na trhu. Hodí se do bytových jednotek i administrativních budov a svou funkčností jsou jedinečné a variabilní.

30. 10. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...