Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Čištění sedaček Olomouc

Mokré čištění koberců je jedním ze způsobů, jak se můžete zbavit nečistot i nevalného pachu z Vašich koberců. Možná plánujete trávit jarní víkendy na Vaší rodinné chalupě a při poslední návštěvě tohoto místa jste se přímo zděsili toho, jaký nepořádek obklopuje Vaše koberce. Nemusíte však propadat panice, díky službám společnosti Šachmat www.sachmat.com si budete moci užít klidu na Vaší chalupě, jako v předešlých letech. Ani pozdní návraty ze zaměstnání nejsou žádnou překážkou, neboť pracovníci firmy Šachmat Vám ochotně vyčistí koberce také ve večerních hodinách i o víkendu. Přičemž doba čištění se obvykle odvíjí od míry znečištění kobercových ploch.

Další podstatou roli při tom hraje rovněž typ konstrukce nášlapné vrstvy koberce, délka vlasu koberce i členitost čištěné plochy. Je možné však říci, že za jednu hodinu tedy 60 minut lze vyčistit plochu třiceti až čtyřiceti metrů čtverečních u syntetických a zátěžových koberců s nízkým vlasem a asi plochu patnácti až třiceti metrů čtverečních u vpichovaných koberců, vlněných koberců a koberců s vysokým vlasem. Společnost Šachmat se však nevěnuje pouze čištění koberců, ale také čalounění a sedacích souprav. S čištěním sedaček Olomouc získá Vaše sedací souprava opět svěží vzhled.

Navíc se nemusíte obávat, že by v tom sedacím nábytku zůstaly po čištění vrstvy vody, protože díky výkonnému extraktoru dochází k důkladnému odsátí čistícího roztoku z čistící plochy. Nechejte si dříve, než začne jaro, koberce, sedací soupravy i čalounění vyčistit od společnosti Šachmat a uvidíte, že budete nad míru spokojeni. 

26. 02. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...