Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Čištění sedaček na chalupě

Rádi byste si užili zimní radovánky na Vaší chalupě, avšak dříve než se tam vydáte, byste rádi nechali vyčistit Vaši oblíbenou sedací soupravu? Pozvěte si na Vaši chalupu společnost Šachmat a zatočte s roztoči, kteří se zde usídlili během Vaší nepřítomnosti! Kontaktní údaje na společnost Šachmat najdete prostřednictvím jejích webových stránek www.sachmat.com.

Společnost Šachmat provádí čištění koberců, sedaček i čalounění pomocí extrakčního způsobu. Mokré čištění tohoto typu nábytku je mnohem efektivnější než ruční čištění pomocí čistících přípravků a kartáčů. Extrakční čištění je nejen efektivnější, ale také mnohem důkladnější, neboť zatímco při ručním čištění se čisticí prostředek, kterým je ve většině případů pěna, nedostane až do hloubky čištěného předmětu, extrakční čištění se postará o proniknutí čisticího roztoku mezi vlákny koberce či sedací soupravy až do hloubky.

Společnost Šachmat používá k mokrému čištění kvalitní přístroje švýcarské značky Cleanfix a šetrné chemikálie. Při čištění budou z Vaší sedačky odstraněny nejen nečistoty, ale také prachy a roztoči. Čisticí médium je k sedací soupravě velmi šetrný. Svým složením se podobá pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel.

S čištěním sedaček Olomouc budete velmi spokojeni také díky tomu, že se postará o regeneraci složení sedací soupravy. Vaši hosté tak získají pocit, že jste si pořídili novou sedací soupravu. Vy budete mít radost z toho, že jste nemuseli díky roztočům vyhodit vaši oblíbenou sedačku. Nemusíte se obávat ani dlouhého schnutí a nechtěného zdržení na Vaší chalupě.

27. 01. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...