Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

České matrace

Probouzíte se ráno s bolestí zad a krční páteře? Zkuste vyměnit matraci a uvidíte, jak se Váš spánek najednou zlepší. S výběrem matrace Vám pomůže internetová prodejna Levné české matrace, která disponuje bohatou nabídkou nejrůznějších matrací. Levné české matrace dbají zvýšené pozornosti na vývoj lidského zdraví a v neposlední řadě pozitivního psychického stavu. Matrace z této prodejny nejsou pouze zdravotně nezávadné, ale také pohodlné a je možné je pořídit za velmi příznivou cenu.

V nabídce internetové prodejny Levné české matrace najdete levné přírodní matrace, matrace Tropico, Gumotex matrace i DVP matrace. Léto je obdobím, kdy spousta prodejců sází na prodej zlevněného zboží. Avšak sleva neznamená nic podřadného. S levnými matracemi Air Mono budete více než spokojeni. Tato matrace je zlevněna z ceny 2 740 Kč na 2 450 Kč. Byla vyrobena z odolné a prodyšné Sleepfoam pěny, která poskytuje vynikající elastické a tvarové vlastnosti. Tato matrace Vás učaruje také dlouholetou životností. Výrobci doporučují ji umístit na lamelový pevný a polohovací rošt. Je vhodná ke spánku pro osoby do 110 kg.

Dalším typem levných matrací je matrace Adriana Coolfex s rozměry 90 x 200 x 14 cm. Jedná se o oboustrannou pětitónovou sendvičovou matraci vyrobenou z vysoce kvalitních studených pěn Coolflex. Každá strana matrace má jinou tuhost, díky čemuž umožňuje výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Prohlédněte si nabídkový katalog www.levne-ceske-matrace.cz  společnosti Levné české matrace a zkvalitněte si tak svůj spánek.

30. 06. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...