Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Byty na prodej

Zvažujete stěhování a rádi byste si dříve, než se rozhodnete, zda zůstat ve starém bytě nebo se přestěhovat, prohlédli co nejvíce bytů? Realitní portál Eurobydleni.cz Vám může být při hledání Vašeho nového bydliště více než nápomocný. Tento realitní portál ve svém nabídkovém katalogu disponuje více než tisícovkou bytů v České republice, které jsou nachystány k okamžitému nastěhování.

Byty na prodej si můžete nejčastěji vybírat podle počtu pokojů. Mnoho rodin upřednostňuje byt s balkónem, na kterém mohou později sušit prádlo, pěstovat květiny nebo jen tak vegetovat při kávě. Na webovém portálu Eurobydleni.cz www.eurobydleni.cz/byty/prodej/ najdete také byty s terasou či zahradou. Možné je koupit také byt s garáží. Ceny byty se různí podle toho, o jakou lokalitu se jedná. Byty v menších městech či na okraji měst jsou ve většině případů levnější, než byty v centru měst. Velkou roli při koupi bytu hraje také skutečnost, z jakého materiálu je jádro postaveno.

Bydlet můžete v panelovém či cihlovém domě. Oblíbené jsou také novostavby, u nichž není potřeba počítat v dohledné době s rekonstrukcí či vyššími náklady na vytápění. U údajů o bytech najdete také informace o tom, zda byly zrekonstruovány nebo ne. Eurobydleni.cz disponuje byty ze všech krajů České republiky. Záleží tedy jen na Vás, zda se rozhodnete pro bydlení v Jihomoravském kraje, nebo v Pardubickém kraji.

Eurobydleni.cz disponuje také bohatou nabídkou pozemků na prodej. Pozemky je možné využít, jak ke komerčním účelům, tak k bydlení. K prodeji jsou pozemky s možností inženýrské sítě i bez ní. Pořídit si může kromě obytných prostor také půdu, louku či les. 

26. 09. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...