Jak udělat z vašeho bytu bydlení snů?

Bambusy jako krásný doplněk interiéru

Pokud máte rodinný dům s prostorem za ním či před ním, anebo například o jeho koupi teprve uvažujete, jistě nezapomínáte ani na zahrádku. To je přece jedinečná a nenahraditelná okrasa vašeho obydlí! Respektive, měla by být, pokud vám bylo do vínku dáno jisté estetické cítění. Mezi všemi těmi barvami hrajícími květinami sem tam nějaké ty kapradiny či bambusy, to je to správné oživení! Mít bambusy v našich zahrádkách - to již pro některé není absolutně žádná novinka; jiní o tom třeba právě teď čtou úplně poprvé. Bambus je velmi „vděčná“ rostlina. Používá se nejenom jako okrasa či originální živé oplocení, ale i v podobě nejrůznějších altánků z nich. Navíc vydrží v téměř jakémkoliv klimatu!    
Na internetové stránce www.bambusy.cz věnované obchodu s okrasnými rostlinami, jakými jsou například bambusy, kapradiny a další podobné (pro zahrádku ne až tak typickými) rostliny, se můžete o nich dozvědět více. Pokud máte „zelené prsty“, jak by řekl kterýkoliv anglicky mluvící člověk, tedy pokud milujete zahradničení, rovnou se na této stránce zaregistrujte, a nechte si veškeré novinky a zajímavosti zasílat na váš e-mail. Například, věděli jste, že takové bambusy se běžně využívají i k dekoraci interiéru? Takové věci i konkrétní praktické nápady se můžete jednoduše a navíc bezplatně dozvědět na této stránce. A posléze samozřejmě i zakoupit! To už však osobně – bambusům totiž zasílání poštou opravdu nesvědčí, byť jsou odolné a zimovzdorné.
Zde prodej neprobíhá vůbec tak, jak jste zvyklí. Prodej bambusů se provádí tak, aby to byl pro vás příjemný, ne-li až katarzní zážitek. O to se stará personál, který nejenom, že o tomto tématu ví až neskutečné množství informací, ale také je to jeho koníček. Od takových lidí si je zkrátka radost nechat poradit! Jejich láska k zeleni lze pěkně vidět i na jejich rozlehlé zahradě – o tuto zahradu plnou bambusů, kapradin a okrasných dřevin se zdejší majitelé starají s ohromnou láskou. Budete uneseni tolikou krásou a tak jako tisíce lidí před vámi, i vy zatoužíte po vlastním bambusu. Nevěříte? Vyzkoušejte na vlastní kůži, a uvidíte sami.  Mimo zde jmenované věci však v bambusáriu narazíte i na další věci. Na jaké? To se už nechte překvapit.

29. 05. 2013

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Jak dlouho bambus vydrží?: Zdravím... 0 Karel N. 11. 09. 2013
Darina: Dají se bambusy... 0 Bambusy 19. 06. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Články s videi

Související články

Koberce - už ne ode zdi ke zdi
Málo platné, největší popularitu už mají za sebou a jejich ústup ze slávy má na svědomí neustále...
(20. 11. 2012)
České kliky představují evropský unikát
I kliky neboli dveřní a okenní kování se mění a podléhají módě. K těm, kteří udávají světové...
(12. 11. 2012)

Nejnovější diskutovaná témata

zastresení (22. 11. 2016)
Máme od nich ten model Klasic. Jednodichost.
zastreseni (17. 11. 2016)
tak to je parada a máte nejaký jejich klasický...
zastřešení (12. 01. 2016)
I tak děkuji pro mě hlavní bylo zeptat se na...